Premium Golf - Cestování
Pondělí, 21.08. 2017 
A+ R A-

Mauricius: Klid, mír a golfový ráj

PG_2_2017_mauricius_klid_mir_a_golfovy_rajMauricius. Ostrov velikostí srovnatelný se Středočeským krajem, žije na něm méně lidí než v Praze. A přesto je to destinace vyhledávaná lidmi z celého světa. A to nejen díky pečlivě střežené nejcennější poštovní známce světa – modrému mauriciu. Ti, kdo tu jednou byli, nešetří slovy jako idyla, bezpečí, ráj. My můžeme dodat i golfový ráj.

Číst dál...

Za golfem a za p(r)ožitky

PG_1_2017_za_golfem_a_za_prozitky1Chcete hrát golf, ale současně jste požitkáři a milujete umění? Pak jedině Itálie! Tentokrát jsme vyrazili do méně známé Apulie...

Číst dál...

Směr: Race to Dubai!

DubaiŠestnáctý listopadový den, 12.30 h odpoledne a ze své pracovny sleduji přistávat obří letoun A380-800 společnosti Emirates, mířící z Dubaje. Za další tři hodiny do něj nastoupím, abych se vydal směr Race to Dubai 2016.

Číst dál...

Virtuální tee time - Dominikánská republika

DominikanaPohled z okna je šedý a venku už je pár dnů nevlídno a podzimně vlhko. Sedím u počítače a na monitoru mám slunce, bělostné pláže, modré laguny v několika odstínech a ve větru se vlnící palmy. Jedním slovem krutý, proč ne obráceně?

Číst dál...

Partneři 

                             
logo premiersportszlonin   Golfový klub Líšnice    horehledy    slapy     ceska lipa    

logo golfgear     Golf Club Mstětice     Greensgate Golf & Leisure Resort.     logo happygolf     logo lobbytour     logo relmost