Premium Golf - Články
Pondělí, 23.07. 2018 
A+ R A-
Cialis Pharmacy

Golf: Hra po sázkaře jako stvořená

PG_3_2017_hra_pro_sazkare_jako_stvorenaJsou to propojené nádoby. Bez alespoň malých sázek na greenu by pro mnoho hráčů golf nebyl golfem, bez golfu by zase sázení až příliš dlouho zůstalo doménou koňských dostihů. Naštěstí sport, který se zrodil na britských ostrovech a kursové sázení (jehož kolébkou je též anglicky mluvící svět) se prostě musely potkat. A golf má sázky snad ve své DNA.

Číst dál...

Petr Dědek: Baví mě přepisovat historii

PG_3_2017_petr_dedekPetr Dědek je tím, kdo pro fanoušky vrátil prvoligový golf zpět na českou scénu. D+D REAL Czech Masters na Albatrossu od začátku vzbuzuje respekt u hráčů i pořadatelů a rok od roku je lépe obsazený. Nahlédněme tedy alespoň trošku do zákulisí…

Číst dál...

Mašina jménem European Tour

PG_3_2017_masina_jmenem_european_tourPGA European Tour je organizace, která operuje ve třech hlavních evropských profesionálních golfových tourách: elitní European Tour, European Senior Tour a Challenge Tour. Primární evropskou tour je European Tour, tou se zde budeme zabývat. Každoroční série, letos zahrnující 47 turnajů ve 26 zemích, se od roku 2009 nazývá Race to Dubai – v Dubaji je to finálový turnaj roku.

Číst dál...

Tomáš Petr: Přál bych si zahrát eso

PG_2_2017_tomas_petrŘeditel Erste Private Banking Ing. Tomáš Petr se do golfu zamiloval na první pohled a až na krátkou konzultaci s Davidem Carterem se vše potřebné pro hru naučil sám. A zvládl to skvěle, jak potvrzuje jeho aktuální HCP 9,3.

Číst dál...
ctete online
floowiepublero

Partneři 

                             
logo premiersportszlonin   Golfový klub Líšnice    horehledy    slapy     ceska lipa    

logo golfgear     Golf Club Mstětice     Greensgate Golf & Leisure Resort.     logo happygolf     logo lobbytour     logo relmost

Cialis Pharmacy