Premium Golf - Články
Pondělí, 21.08. 2017 
A+ R A-

Kyle Phillips: Golf je hra sebevědomí

PG_2_2017_kyle_phillipsKyle Phillips je jedním z velmi žádaných světových architektů. Bez nadsázky a s přihlédnutím k jeho dílu o něm můžeme hovořit jako o současné legendě. Máme to štěstí, že právě designuje golfový resort The Oaks kousek od Říčan, takže sem čas od času zajede dohlédnoutna průběh stavby. Je velmi přátelský, vstřícný, názory má jasné, ale nemá problém o nich polemizovat. Je to profesionál na svém místě!

Číst dál...

Golf pod taktovkou králů

PG_2_2017_golf_pod_taktovkou_kraluVíc než šedesátka golfových klubů, honosících se přídomkem „Royal“, tedy královský, představuje barvitý výběr nejstarších, nejhistoričtějších a jinak význačných klubů z celého světa. Až na dvě výjimky leží všechny na území bývalého Britského impéria, moderněji řečeno Commonwealthu.

Číst dál...

Jan Hlaváček: Na Greensgate vítáme i negolfisty!

PG_2_2017_jan_hlavacekNové logo, nový název, nová filozofie. Po dvanácti letech se z Golf Parku Plzeň – Dýšina stal Greensgate Golf & Leisure Resort a odstartoval cestu za naplněním vize svých majitelů – zařadit se mezi pět nejlepších resortů v České republice. Co za tím vším bylo, je a bude?

Číst dál...

Golf z extrému do extrému

PG_2_2017_tema_extremni_golfBěžný rekreační hráč extrémy nevyhledává, ale je tu stále dost těch, kteří ochotně podléhají výzvám a jsou schopni cestovat za zvláštním, neobvyklým golfovým zážitkem lán světa. Golfisté přitom často nesoutěží jen mezi sebou, ale hlavně sami se sebou a s podmínkami. Pojďme se podívat na odrůdy golfu, které se vymykají „normálu“.

Číst dál...
ctete online
floowiepublero

Partneři 

                             
logo premiersportszlonin   Golfový klub Líšnice    horehledy    slapy     ceska lipa    

logo golfgear     Golf Club Mstětice     Greensgate Golf & Leisure Resort.     logo happygolf     logo lobbytour     logo relmost