Premium Golf - Články
Čtvrtek, 19.10. 2017 
A+ R A-
Cialis Pharmacy

Mašina jménem European Tour

PG_3_2017_masina_jmenem_european_tourPGA European Tour je organizace, která operuje ve třech hlavních evropských profesionálních golfových tourách: elitní European Tour, European Senior Tour a Challenge Tour. Primární evropskou tour je European Tour, tou se zde budeme zabývat. Každoroční série, letos zahrnující 47 turnajů ve 26 zemích, se od roku 2009 nazývá Race to Dubai – v Dubaji je to finálový turnaj roku.

Číst dál...

Tomáš Petr: Přál bych si zahrát eso

PG_2_2017_tomas_petrŘeditel Erste Private Banking Ing. Tomáš Petr se do golfu zamiloval na první pohled a až na krátkou konzultaci s Davidem Carterem se vše potřebné pro hru naučil sám. A zvládl to skvěle, jak potvrzuje jeho aktuální HCP 9,3.

Číst dál...

Odpaly k horským štítům

PG_2_2017_odpaly_k_horskym_stitumAlpské městečko Leogang je součástí největšího rakouského lyžařského regionu Saalbach – Leogang – Fieberbrunn, který čeští sportovci dobře znají. Zajet si sem ovšem také během letní sezony za skvělým golfem zatím tak běžné není. Neváhejte, golfová hřiště v okolí za objevení stojí!

Číst dál...

Relmost, světový golf v Česku

PG_2_2017_relmost_svetovy_golf_v_ceskuMartin Kaymer, Lee Westwood, John Daly nebo Darren Clarke. Ještě nikdy u nás nebylo tolik golfových hvězd najednou. A turnaj D+D REAL Czech Masters, který se koná na přelomu srpna a září v golfovém resortu Albatross, se tak do historie zapíše nejen tím, že na něm bude startovat bitva o Ryder Cup...

Číst dál...
ctete online
floowiepublero

Partneři 

                             
logo premiersportszlonin   Golfový klub Líšnice    horehledy    slapy     ceska lipa    

logo golfgear     Golf Club Mstětice     Greensgate Golf & Leisure Resort.     logo happygolf     logo lobbytour     logo relmost

Cialis Pharmacy