Premium Golf - Láska na greenu
Středa, 20.06. 2018 
A+ R A-
Cialis Pharmacy

Láska na greenu

FindlamourLásku lze najít různými způsoby. Ti, co nemají čas ztrácet čas a mají rádi život pevně ve svých rukou, v dnešní době sází na staronový způsob seznamování se, a to přes exkluzivní matchmakingové agentury.

 


O privátním hledání partnera nebo partnerky šitém na míru, o golfistech a lásce ke golfu jsme si pohovořili se zakladatelkou exkluzivní seznamovací agentury Find L‘Amour Katarínou Němcovou.

Jde o formu seznamování se, kde profesionální dohazovač hledá partnera/partnerku na míru. Jaký typ lidí má zájem o tyto služby?
Služby exkluzivního matchmakingu využívají vyzrálí a cílevědomí lidé, kteří si uvědomují svou cenu a cenu svého času. Neuspokojí se s průměrem a diskrétnost je pro ně klíčová. Být klientem exkluzivní seznamovací agentury je prestižní záležitostí.

Můžete nám prozradit něco více o své klientele?
Jsem hodně vybíravá a potrpím si na kvalitu. 30 % lidí vůbec neprojde vstupní konzultací se mnou, protože chci mít ve své databázi jen “to nejlepší”. Máme lokální i mezinárodní klientelu, zaměřeni jsme však na střední Evropu, predevším na ČR a SR. Typický Find L’Amour klient je charizmatický a sebevědomý džentlmen ze střední vyšší třídy, vysokoškolsky vzdělaný, úspěšný, aktivní, sportovně založený, se smyslem pro humor, který rád cestuje a rozvíjí se, užívá si život a věří v tradiční mužské a ženské role. Typická Find L’Amour klientka je půvabná pečovatelka, inspirativní a typicky ženská, ze střední třídy, vysokoškolsky vzdělaná, aktivní, s vášní pro své hobby, která věří v tradiční mužské a ženské role.

Jakou klientelou jsou golfisté a jak se vám s nimi pracuje?
Vzhledem k tomu, že sama hraji, mám sklony k pozitivní diskriminaci golfistů. S golfisty se mi pracuje moc dobře, obvykle vědí, co chtějí, a jdou za tím. Golfistům ráda dohazuji ženy, které také hrají. Je totiž velkou výhodou sdílet svou vášeň s protějškem, obzvlášť u tak časově náročného hobby, jako je golf.

Zorganizovala jste už i rande na greenu?
Ano. Je to skvělá příležitost, jak rychle poznat svůj potenciální protějšek. Každý dokáže udělat první dojem u luxusní večeře, ale na golfu, to už je jiný příběh. Pokud mi klient řekne, že společně zahráli 18 jamek a užili si i tu devatenáctou, vím, že je vztah na dobré cestě.

Kdo vás přivedl ke golfu?
Přestože jsem v New Yorku kromě jiného pracovala pro golfovou platformu The Golfer, více golfistů jsem tehdy jako event manažerka golfových dovolených potkávala v Yale Clubu u drinků. Po návratu do Prahy jsem se dostala do přímého kontaktu s golfem přes svého bývalého švýcarského přítele, který mě vzal na driving range. Tak začala moje golfová milostná story, která pokračovala na Kunětické hoře v Česku, kde jsem potkala hlavního trenéra Ondřeje Špůra, naprostého blázna do golfu, a nějak jsem se od něj nakazila.

Jak Find L’Amour dává lidi dohromady?
Matching, resp. dohazování, je komplexní proces, který vedu já a pod sebou mám několik account manažerů. Využíváme různé metody testování osobnosti klienta a jeho preferencí na cestě k co možná nejkompatibilnějšímu partnerovi. Klienty dáváme dohromady na základě jejich mentálních a fyzických preferencí, zákon dohazování však funguje i na mnohem hlubší úrovni. Bez intuice a hlubšího pochopení toho, co se děje v hlavě a srdci každého klienta, není možné najít člověku ten správný “match”. Často je velký rozdíl mezi tím, co klienti chtějí a co je pro ně dobré. Všichni členové Find L‘Amour týmu se upřímně zajímají o své klienty s cílem pomoci jim dosáhnout co možná nejlepších výsledků nejefektivnějším možným způsobem, který vyhovuje tomu kterému klientovi.

Vaše agentura není jen seznamovací agenturou, poskytujete rovněž osobní koučink, terapie, stylingy a organizujete veřejné seznamovací akce. V čem se vaše služby liší od konkurence?
Na trhu neexistuje jiná agentura, která by nabízela tak komplexní služby v oblasti seberozvoje a nalezení vhodného partnera/partnerky, jako nabízíme my. Náš servis je vysoce personalizovaný a šitý každému na míru. Neexistuje něco jako “univerzální” balíček, každý má s Find L’Amour vlastní cestu k nalezení sebe samého a svého partnera. Mezi silné stránky Find L’Amour patří osobní přístup ke každému klientovi, řešení šitá na míru, spolupráce s lokálními a mezinárodními experty, kvalitní databáze potenciálních protějšků, flexibilita, servis 24/7 a členské výhody Find L’Amour. Pracujeme se stovkami lidí z celého světa, naši konzultanti mluví česky, anglicky, francouzsky, španělsky, německy, rusky a čínsky.

FindlamourKatarína Němcová (32) je majitelkou exkluzivní seznamovací agentury Find L‘Amour, kterou založila v roce 2014 po svém návratu z New Yorku a Šanghaje, kde působila tři roky jako Marketingový a PR Manager. Kromě privátního hledání partnera jsou součástí nabídky agentury koučingové a konzultační programy a seznamovací akce. Katarína ráda cestuje, vzdělává se, sportuje a medituje. Mluví plynně pěti jazyky. Do třech let plánuje založení poboček v New Yorku, Londýně, Paříži, Dubaji a Šanghaji.

www.findlamour.com 

Sdílet
ctete online
floowiepublero

Partneři 

                             
logo premiersportszlonin   Golfový klub Líšnice    horehledy    slapy     ceska lipa    

logo golfgear     Golf Club Mstětice     Greensgate Golf & Leisure Resort.     logo happygolf     logo lobbytour     logo relmost

Cialis Pharmacy