Premium Golf - Bacha, letí dron!
Středa, 20.06. 2018 
A+ R A-
Cialis Pharmacy

Bacha, letí dron!

PG_1_2017_bacha_leti_dronTaké se vám v poslední době zdá, že nemine týden, aby média nepřinesla nějaký nadšený článek či obrazovou reportáž o dronech – bezpilotních letounech? A již vás také nepřekvapuje, že v dané souvislosti nestojí stranou ani golfové prostředí, resp. zelený svět greenkeeperů a správců? Drony prostě „letí“ a zažívají překotný vývoj.

Technologické společnosti, jako jsou třeba Google či Amazon, mají s drony do budoucna velké plány, protože se jim bezpilotní stroje jeví jako ideální, spolehliví a relativně levní kandidáti pro přepravu především menších nákladů a zásilek.

Máte doma dron?
Hravě si poradí s dopravní zácpou a podobnými zádrhely, na něž jsou vozidla krátká. Zúžit dronovou problematiku na golfový pohled se tak jeví víc než žádoucí. Vzduchem dnes drony totiž vesele prohání hasiči, fotografové, filmaři, správci dopravních cest a železnic, stavebníci, policie i nadšenci pro modelařinu a děti. Díky dnešní technice – zejména bezdrátovým technologiím, stabilizačním systémům, zařízením pro digitální zpracování obrazu a miniaturizaci všeho si můžete profesionální dron pořídit domů i vy!

Hudba budoucnosti?
Jako první na světě chtějí použít drony pro dopravu golfistů (a samozřejmě i jiných osob a cestujících) v Dubaji. Podle tamního úřadu pro silnice a dopravu prošel autonomní čínský létající stroj eHang 184 (byl představen na letošním lednovém veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas) úspěšně testovacími zkouškami a jeho nasazení do veřejného provozu již prý nestojí nic zásadního v cestě.

Celý článek...

napsal a nafotil Luboš Procházka, časopis Green

Sdílet
ctete online
floowiepublero

Partneři 

                             
logo premiersportszlonin   Golfový klub Líšnice    horehledy    slapy     ceska lipa    

logo golfgear     Golf Club Mstětice     Greensgate Golf & Leisure Resort.     logo happygolf     logo lobbytour     logo relmost

Cialis Pharmacy