Premium Golf - Tomáš Petr: Přál bych si zahrát eso
Středa, 20.06. 2018 
A+ R A-
Cialis Pharmacy

Tomáš Petr: Přál bych si zahrát eso

PG_2_2017_tomas_petrŘeditel Erste Private Banking Ing. Tomáš Petr se do golfu zamiloval na první pohled a až na krátkou konzultaci s Davidem Carterem se vše potřebné pro hru naučil sám. A zvládl to skvěle, jak potvrzuje jeho aktuální HCP 9,3.

Bankéř a hraje golf, není to tak trochu klišé?
Svým způsobem ano, ale už dávno ne v negativním slova smyslu. Dost dlouho byl u nás golf definován jako hra pro podnikatele nebo obecně pouze pro bohaté. To samozřejmě dávno není pravda, dnes je to sport pro širokou veřejnost, golf může být způsob, jak příjemně strávit den s přáteli nebo rodinou. Tím ale neříkám, že ho bankéři přestali hrát. Nicméně statisticky hraje golf jen naprostá menšina bankéřů. V privátním bankovnictví možná o něco vyšší procento, ale pořád menšina.

Ještě stále platí, že golfové hřiště je ideální platformou pro byznys?
PG_2_2017_tomas_petrUrčitá spojitost tady rozhodně je. Golf může byznys urychlit o několik schůzek, protože když s někým strávíte 5 hodin na hřišti, dostanete se na neformálnější rovinu daleko dřív. A právě ta neformálnost vás dovede k pochopení potřeb potenciálního klienta mnohem efektivněji, než nějaké formální litanie o tom, jak je váš produkt skvělý. A to „pochopení potřeb potenciálního klienta“ rozhodně není klišé, ale reálný základ každého obchodu.

PG_2_2017_tomas_petrMají golf a byznys privátního bankovnictví něco společného?
Napadá mě určitě pojem tradice. Golf je velmi tradiční sport s pevně danými pravidly, které když někdo poruší, dopustí se pořádného faux pas. Privátní bankovnictví je ztělesněním tradice, jasná pravidla jsou něco, co od nás klienti očekávají na prvním místě.

Jaké byly tvé začátky v golfu a v byznyse?
Golf jsem hrál poprvé v golfovém klubu ve Vermontu, kousek od Montrealu, kde jsem byl při studiu na vysoké škole na brigádě. Okamžitě jsem si tenhle sport zamiloval. Hru jsem okoukal od hráčů, kteří přicházeli do klubu.

Celý článek...

připravila Zuzana Melicharová, Foto: Ondřej Pýcha

Sdílet
ctete online
floowiepublero

Partneři 

                             
logo premiersportszlonin   Golfový klub Líšnice    horehledy    slapy     ceska lipa    

logo golfgear     Golf Club Mstětice     Greensgate Golf & Leisure Resort.     logo happygolf     logo lobbytour     logo relmost

Cialis Pharmacy