Premium Golf - ForGolf Tour
Pondělí, 23.07. 2018 
A+ R A-
Cialis Pharmacy

ForGolf Tour 2016 - Mladá Boleslav 7. 10.

FGT Mlada BoleslavPrvní říjnový pátek vyvrcholila letošní ForGolf Tour závěrečným sedmým turnajem na hřišti v Mladé Boleslavi. Na hráče čekal welcome drink v podobě koňaku Remi Martin, který většina uvítala jako příjemné zahřátí ve velmi chladném ránu.

Číst dál...

ForGolf Tour 2016 - Kunětická Hora 20. 9.

FGT Kuneticka HoraOpět jsme měli při výběru termínu šťastnou ruku. Sice jsme vinou přesunu data přišli o 30stupňové vedro, které tou dobou panovalo v celé republice, nicméně Kunětická Hora nás přivítala příjemným podzimním počasím s polojasnou oblohou a teplota se v průběhu dne vyšplhala k 20 stupňům.

Číst dál...

ForGolf Tour 2016 - Albatross 30.8.

FGT AlbatrossJen pár dní po skončení Czech Masters se v Golf Resortu Albatross uskutečnil 5. turnaj ForGolf Tour 2016, pod patronací společnosti Centr Group.

 

Číst dál...

ForGolf Tour 2016 - Ypsilon 16.6.

FGT YpsilonKdyž zastávka čtvrtá, tak přirozeně ve čtvrtek. A organizátoři letošní tour nemohli mít při výběru termínu na tomto nádherném severočeském hřišti šťastnější ruku. Silná celodenní průtrž mračen ve středu, den před konáním turnaje. Několikahodinový silný déšť v pátek, den po odehrání turnaje.

Číst dál...

Partneři 

                             
logo premiersportszlonin   Golfový klub Líšnice    horehledy    slapy     ceska lipa    

logo golfgear     Golf Club Mstětice     Greensgate Golf & Leisure Resort.     logo happygolf     logo lobbytour     logo relmost

Cialis Pharmacy